GOLVLAMPA, Uno och Östen Kristiansson för Luxus, 1960/70-tal.

50610. GOLVLAMPA, Uno och Östen Kristiansson för Luxus, 1960/70-tal.

Vitlackerad stomme i metall. Höjd 142 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 192