ERLAND CULLBERG. Parti litografi, 2 st, signerade och numrerade.

506088. ERLAND CULLBERG. Parti litografi, 2 st, signerade och numrerade.

Bladyta 60,5 x 80,5 cm respektive 80,5 x 60,5 cm.

Mindre fläckar.

Erland Cullberg (1931–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre fläckar.

Erland Cullberg (1931–2012)

Antal besök: 968