LARS PAGFELDT. Figurin, stengods, Sköldpadda, signerad, numrerad 33/100.

506074. LARS PAGFELDT. Figurin, stengods, Sköldpadda, signerad, numrerad 33/100.

Höjd 15,5 cm
Längd 31 cm.

Lätt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 cm
Längd 31 cm.

Lätt åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 588