STOLAR, 6 st, bondrokokostil, 1900-tal.

506063. STOLAR, 6 st, bondrokokostil, 1900-tal.

Rygghöjd ca 103 cm
Ryggbredd ca 38 cm
Sitthöjd ca 47 cm
Sittbredd ca 48 cm
Sittdjup ca 37 cm.

Bruksslitage, enstaka repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 103 cm
Ryggbredd ca 38 cm
Sitthöjd ca 47 cm
Sittbredd ca 48 cm
Sittdjup ca 37 cm.

Antal besök: 618