LARS BOETIUS. Landskap, olja på pannå.

506024. LARS BOETIUS. Landskap, olja på pannå.

Höjd 32 cm, bredd 40 cm.

Färgbortfall, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm, bredd 40 cm.

Färgbortfall, slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 294