GÖRAN WÄRFF. Konstglas, svamp. Signerade Wärff, Kosta nr 97323.

506017. GÖRAN WÄRFF. Konstglas, svamp. Signerade Wärff, Kosta nr 97323.

Höjd ca. 9,5 cm.

Bruksslitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 9,5 cm.

Bruksslitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 3 393