Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets slut.
50590. STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets slut.
Lösa sitsar.
Slitage, stötmärken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Lösa sitsar.
Slitage, stötmärken.
Auktionshuset Kolonn
1 017