Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Silver
ISHINK, glas och silver, Gebrüder Deyhle, Tyskland, 1900-tal.
50588. ISHINK, glas och silver, Gebrüder Deyhle, Tyskland, 1900-tal.
Höjd 14,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 14,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
770