UNBEKANNTER KÜNSTLER. BLANDAT PARTI: OLJA PÅ TRÄ. Antika damer med blommor i kransmedaljonger.

505835. UNBEKANNTER KÜNSTLER. BLANDAT PARTI: OLJA PÅ TRÄ. Antika damer med blommor i kransmedaljonger.

Två bilder. 1920-talet. Tidigare dörrpaneler. Vardera ca 42 x 35,5 cm.

Minimal skada
Inte ur ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimal skada
Inte ur ramen.

Neumeister Kunstauktionshaus
Antal besök: 438