SALONGSGRUPP, 4 delar, rokokostil, 1900-talets mitt.

505820. SALONGSGRUPP, 4 delar, rokokostil, 1900-talets mitt.

Soffa rygghöjd 102, längd 176 cm.
2 fåtöljer rygghöjd 95 cm.
Ovalt pelarbord längd 103, höjd 64 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer rygghöjd 95 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 587