SIDEBOARD,"Ulvö", Erik Wörtz, IKEA, 1900-talets andra hälft.

505819. SIDEBOARD,"Ulvö", Erik Wörtz, IKEA, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med ek. Fyra lådor. Två skjutbara dörrar med bakomliggande förvaring samt hyllplan. Längd 183. Bredd 45. Höjd 73 cm.

Slitage. Något fläckad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något fläckad skiva.

Antal besök: 3 426