Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
WILLIAM BODINGH. Stilleben, gouache, signerad och daterad 1927.
505811. WILLIAM BODINGH. Stilleben, gouache, signerad och daterad 1927.
36 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 55 cm.
Stadsauktion Sundsvall
358