OKÄND KONSTNÄR etsning, Schloss Stein signerad och daterad. 1987, numrerad. 9/70.

505760. OKÄND KONSTNÄR etsning, Schloss Stein signerad och daterad. 1987, numrerad. 9/70.

Schloss Faber-Castell färgad - gåva av greve Faber-Castell - signerad av greven på baksidan - nummer 9 av 70

51 x 56 cm (höjd x bredd) dimensioner av plåt: 21 x 29 cm (höjd x bredd).

Gott skick Inramat Passepartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 324