TAKLAMPA samt TAKPLAFOND, metall, 1900-tal.

50570. TAKLAMPA samt TAKPLAFOND, metall, 1900-tal.

Taklampa höjd ca 38 cm.
Takplafond diameter ca 50 cm.

Slitage. Taklampa saknar glaskupor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampa höjd ca 38 cm.
Takplafond diameter ca 50 cm.

Antal besök: 1 765