SIRI RATHSMAN. Blandteknik, signerad och daterad 1951.

505699. SIRI RATHSMAN. Blandteknik, signerad och daterad 1951.

45 x 38 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 38 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 582