GOLVLAMPA, 1900-tal.

GOLVLAMPA, 1900-tal.
50569. GOLVLAMPA, 1900-tal.

Tot höjd inkl skärm ca 174 cm.

Skärm med skador. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
50569. GOLVLAMPA, 1900-tal.

Skärm med skador. Slitage.

Antal besök: 611