CIGARETTETUI, 2 st. samt CIGARETTÄNDARE, 14 st. bl.a. Ronson. 1900-tal.

505689. CIGARETTETUI, 2 st. samt CIGARETTÄNDARE, 14 st. bl.a. Ronson. 1900-tal.

Etui, 8 x 11 resp. 9 x 12 cm, cigarettändare Ronson 3 st., reklamtändare Blend och Prince, bordständare.

Slitage. Märken. Repor. Mindre buckla på cigarettetuiet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 972