Etui, 9 x 12 cm, bordsändare Ronson, längd 9 cm, reklamtändare Blend, Prince och Marlboro. Cigarett munstycke, längd 8,5 cm.
Slitage. Märken. Repor. Mindre buckla på cigarettetuiet.