CIGARETTETUI samt CIGARETTÄNDARE, 13 st. bl.a. Ronson. 1900-tal.

505688. CIGARETTETUI samt CIGARETTÄNDARE, 13 st. bl.a. Ronson. 1900-tal.

Etui, 9 x 12 cm, bordsändare Ronson, längd 9 cm, reklamtändare Blend, Prince och Marlboro. Cigarett munstycke, längd 8,5 cm.

Slitage. Märken. Repor. Mindre buckla på cigarettetuiet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 065