SKÅLAR, 2 st i glas, P.O. Ström för Alsterfors, signerade, 1967/68.

505680. SKÅLAR, 2 st i glas, P.O. Ström för Alsterfors, signerade, 1967/68.

Den blå skålen signerad PO Ström -67, diameter 21, höjd 10,5 cm, röda skålen signerad PO Ström -68, diameter 30, höjd 8 cm.

Bruksslitage, liten nagg på insidan kanten på båda skålarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 557