VAS, glas, Vicke Lindstand, Kosta, signerad LH 1057.

505677. VAS, glas, Vicke Lindstand, Kosta, signerad LH 1057.

Grön glasmassa med vita ränder, etsad stämpel, höjd 25,5 cm.

Bruksslitage, repor, invändig beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 085