HERRBETJÄNT, teak, 1900-tal.

HERRBETJÄNT, teak, 1900-tal.
505609. HERRBETJÄNT, teak, 1900-tal.

Herrbetjänt med stol, stomme av teak, rygg av rotting. Längd 47, bredd 52, höjd 100 cm.

Bruksslitage. De främre benens fäste något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 794