SNEDKLAFFSEKRETÄR, vitmålad, 1800-tal.

505538. SNEDKLAFFSEKRETÄR, vitmålad, 1800-tal.

Längd 102, bredd 57, höjd 103 cm.

Omfattande slitage och skador samt avvikande färg på skivan.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 337