RADIO, Blaupunkt, 1900-talets mitt.

505519. RADIO, Blaupunkt, 1900-talets mitt.

Längd 56,5, djup 27, höjd 38 cm.

Slitage, skador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602