TAKKRONA, rokokostil, 1900-tal, höjd exklusive kedja ca. 55 cm.

505416. TAKKRONA, rokokostil, 1900-tal, höjd exklusive kedja ca. 55 cm.

Mässing. Behängd med prismor, 5 ljuspunkter.

Bruksslitage. Damm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Damm.

Antal besök: 301