TEXTIL, gul röd siden med dekor av blommor, fåglar och guldtråd., tidigt 1900-tal.

505408. TEXTIL, gul röd siden med dekor av blommor, fåglar och guldtråd., tidigt 1900-tal.

218 x 118 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

218 x 118 cm.

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 459