REINHOLD LJUNGGREN. 2 st, färglitografi, signerade och numrerade 215/360 och 105/350.

505394. REINHOLD LJUNGGREN. 2 st, färglitografi, signerade och numrerade 215/360 och 105/350.

Kvinna gående i loggia samt katedral i ruiner. Bildstorlek ca 37 x 28 och 40 x 26 cm.

Ej examinerade ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 255