Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
FRITIOF SWENSSON. Akvarell, signerad- 1946.
50538. FRITIOF SWENSSON. Akvarell, signerad- 1946.
Landskap, 48 x 68 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Landskap, 48 x 68 cm.
Fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
1 262