FAT, SKÅLAR, 5 delar, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade i dekor.

505384. FAT, SKÅLAR, 5 delar, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade i dekor.

Fat diameter 33 cm.
4 skålar diameter 11, 15, 21,5 och 21,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat diameter 33 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 365