FRITIOF SWENSSON. Akvarell, signerad- 1946.

50538. FRITIOF SWENSSON. Akvarell, signerad- 1946.

Landskap, 48 x 68 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, 48 x 68 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 381