GALLERIMATTA, rölakan signerad GS, möjligen Anna Greta Sjöqvist 310 x 96 cm.

505329. GALLERIMATTA, rölakan signerad GS, möjligen Anna Greta Sjöqvist 310 x 96 cm.

310 x 96 cm.

Slitage fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

310 x 96 cm.

Slitage fransar.

Antal besök: 530