ELSIE STENSTRÖM. olja på duk, signerad och daterad -75.

505318. ELSIE STENSTRÖM. olja på duk, signerad och daterad -75.

Havsvy. Ca 49 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Havsvy. Ca 49 x 60 cm.

Antal besök: 1 265