Auktionsverket Engelholm
Silver & Metall
Silver
LJUSSTAKAR, 1 par silver stämplade GAB 1963.
505315. LJUSSTAKAR, 1 par silver stämplade GAB 1963.
Höjd 16 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
425