BORD, med låda i sargen, 1800-talets andra hälft.

505291. BORD, med låda i sargen, 1800-talets andra hälft.

Längd 58, djup 36, höjd 71 cm.

Slitage, skador/sprickor, renoverat och kompletterat, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 306