LARS DROUGGE. olja på duk, signerad, daterad 1980 a tergo.

505286. LARS DROUGGE. olja på duk, signerad, daterad 1980 a tergo.

"Landskap från Hindås". Ca 65 x 75 cm.

Någon mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon mindre fläck.

Antal besök: 1 400