SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
505269. SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

Längd 104, bredd 31, höjd 77 cm, total bredd 152 cm.

Slitage, repor och färgbortfall, renoverat och kompletterat, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 406