VÄGGPENDYL , gustaviansk stil, 1900-tal.

505238. VÄGGPENDYL , gustaviansk stil, 1900-tal.

Modell "Tre rosor". Urverket Westerstrands. Höjd ca 53 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 557