BORDSLAMPA, med läderklädd fot, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft.

505203. BORDSLAMPA, med läderklädd fot, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 42 cm.

Slitage, repor och fläckar. Raster saknas. Plastled med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 42 cm.

Antal besök: 577