CHAMPAGNEGLAS, 8 st, "Silvia" Ingeborg Lundin, Orrefors.

50511. CHAMPAGNEGLAS, 8 st, "Silvia" Ingeborg Lundin, Orrefors.

Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage. Ett glas med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Antal besök: 12 271