Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
KJELL LUNDBLAD. Rådjur i ängsmark. Olja på duk. Signerad och daterad -90.
505096. KJELL LUNDBLAD. Rådjur i ängsmark. Olja på duk. Signerad och daterad -90.
33 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 50 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 231