GLASSERVIS, 31 delar, "Elon", Edvin Ollers, Kosta.

505026. GLASSERVIS, 31 delar, "Elon", Edvin Ollers, Kosta.

11 vinglas, 12 starkvinsglas, 8 selterglas.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 745