REKLAMSKYLT, olja på pannå, "Nattkorven från slakteriföreningen", 1900-talets första del.

505018. REKLAMSKYLT, olja på pannå, "Nattkorven från slakteriföreningen", 1900-talets första del.

35 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 65 cm.

Antal besök: 910