BORDSLYSTRAR, 1 par, Bohemia Crystal, 1900-tal.

505006. BORDSLYSTRAR, 1 par, Bohemia Crystal, 1900-tal.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. Två ljushållare vardera. Centralt glasspjut. Höjd ca 45 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 738