BORDSFOTOGENLAMPA,tidigt 1900-tal.

504992. BORDSFOTOGENLAMPA,tidigt 1900-tal.

Mässing,porslin samt glas.
Höjd 68cm.

Ålders samt bruksslitage.Fötter med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing,porslin samt glas.
Höjd 68cm.

Antal besök: 289