BANJO, Herman Carlsson Levin, Göteborg.

504984. BANJO, Herman Carlsson Levin, Göteborg.

Längd ca 77 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 77 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 909