GOLVFOTOGENLAMPA, mässing/marmor, 1900-tal.

504900. GOLVFOTOGENLAMPA, mässing/marmor, 1900-tal.

Höjd ink kupa ca 163 cm.
Diameter 30 cm.

Bruksslitage, kupa med minutiösa nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ink kupa ca 163 cm.
Diameter 30 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 610