GOLVUR, allmoge, daterad 1837.

504889. GOLVUR, allmoge, daterad 1837.

Lod och pendel finns, höjd 181 cm.

Slitage, skador, färgbortfall, renoverad och kompletterad, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 409