TAKLAMPOR, 2 st, 1900-tal, höjd ca. 25-28 cm.

504869. TAKLAMPOR, 2 st, 1900-tal, höjd ca. 25-28 cm.

Glas med pärlfrans.

Bruksslitage. Pärlor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas med pärlfrans.

Bruksslitage. Pärlor saknas.

Antal besök: 455