HÄNGSKÅP, 1800-tal.

HÄNGSKÅP, 1800-tal.
504849. HÄNGSKÅP, 1800-tal.

Längd ca. 50, bredd 30, höjd 63 cm.

Bruksslitage. Renoverat och kompletterat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
504849. HÄNGSKÅP, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 450