YRJÖ EDELMANN. Pappersbitar. Färglitografi, signerad och numrerad 4/150.

50475. YRJÖ EDELMANN. Pappersbitar. Färglitografi, signerad och numrerad 4/150.

75 x 58 cm.

Saknar glas. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 58 cm.

Antal besök: 1 072