KANDELABRAR, ett par, nysilver, Viners Sheffield, England,1900-tal.

504732. KANDELABRAR, ett par, nysilver, Viners Sheffield, England,1900-tal.

Höjd ca 28 cm.
Bredd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.
Bredd 36 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 959